Promocja Wyprzedaż opraw

MARKI DOSTĘPNE W SALONACH

oraz wiele innych…


ZAPRASZAMY DO SALONÓW PERFECT EYE OPTIC

Galeria Podolany
ul. Strzeszyńska 63, Poznań
tel 61 670 03 75
podolany@perfectoptic.pl

Galeria Sucholeska
ul. Obornicka 85, Suchy Las
tel. 61 652 13 14
suchylas@perfectoptic.pl

Kupiec Poznański
Plac Wiosny Ludów 2, Poznań
tel. 61 670 72 00
kupiec@perfectoptic.pl

C.H. Piotr i Paweł
ul. Druskienicka 12A, Poznań
tel. 61 842 55 55
druskienicka@perfectoptic.pl

Posnania
ul. Pleszewska 1, Poznań
tel 61 646 31 71
posnania@perfectoptic.pl

Salon optyczny przy gabinecie okulistycznym
Os. Murawa 12, Poznań
tel. 606 879 042
murawa@perfectoptic.pl

Auchan Swadzim
ul. Św. Antoniego 2, Tarnowo Podgórne
tel. 616 770 600
swadzim@perfectoptic.pl

King Cross Marcelin
ul. Bukowska 156, Poznań
tel. 61 670 86 82
bukowska@perfectoptic.pl

Auchan Bydgoszcz
ul. Mariana Rejewskiego 3, Bydgoszcz
tel. 525 155 923
fordon@perfectoptic.pl

Kaufland Bydgoszcz
ul. Wojska Polskiego 16, Bydgoszcz
tel. 525 513 842
kaufland@perfectoptic.pl

Kaufland Bydgoszcz
ul. Solskiego 5, Bydgoszcz
tel. 525 519 185
solskiego@perfectoptic.pl

Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140, Płock
tel. 24 363 55 65
plock@perfectoptic.pl

Korona Kielce
ul. Warszawska 26, Kielce
tel. 41 242 95 17
korona@perfectoptic.pl

Wyprzedaż obowiązuje w salonach Perfect Eye Optic do końca stycznia 2020r lub do wyczerpania zapasów.

Organizatorem wyprzedaży jest Perfect Eye Optic, autoryzowany partner Rodenstock.