Promocja Wymiana soczewek okularowych za 1zł!

Czy twojemu dziecku zmienia sie wada wzroku? Obawiasz się że częste zmiany okularów będą kosztowne? Skorzystaj z naszej doskonałej oferty dla dzieci, a wymiana soczewek okularowych juz nie będzie dla ciebie problemem.

Przy zakupie soczewek okularowych Rodenstock, otrzymujesz gwarancję ich wymiany za 1zł*.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Przyjdź do wybranego salonu Perfect Eye Optic.
  2. Kup markowe soczewki Rodenstock dla swojej pociechy.
  3. Ciesz się gwarancją wymiany soczewek przez rok od daty zakupu!

Promocja „Gwarancja wymiany soczewek za 1 zł” polega na tym, że w sytyacji kiedy twojemu dziecku zmieni się wada wzroku i specjalista zaleci zmianę mocy szkieł – nowe soczewki tej samej klasy w okularach zakupionych w Perfect Eye Optic otrzymasz za 1 zł.

Zapraszamy również do odwiedzin naszego salonu w Galerii Posnania, który został stworzony z myślą o najmłodszych. Znajdziecie tam Państwo szeroki wybór okularów dla dzieci, profesjonalną i miłą obsługę.

Promocją objęte są wyłącznie markowe soczewki Rodenstock, zakupione bezpośrednio w salonach:

Galeria Podolany
ul. Strzeszyńska 63, Poznań
tel 61 670 03 75
podolany@perfectoptic.pl

Kupiec Poznański
Plac Wiosny Ludów 2, Poznań
tel. 61 670 72 00
kupiec@perfectoptic.pl

Galeria Sucholeska
ul. Obornicka 85, Suchy Las
tel. 61 652 13 14
suchylas@perfectoptic.pl

C.H. Piotr i Paweł
ul. Druskienicka 12A, Poznań
tel. 61 842 55 55
druskienicka@perfectoptic.pl

Posnania
ul. Pleszewska 1, Poznań
tel 61 646 31 71
posnania@perfectoptic.pl

Salon optyczny przy gabinecie okulistycznym
Os. Murawa 12, Poznań
tel. 606 879 042
murawa@perfectoptic.pl

Auchan Swadzim
ul. Św. Antoniego 2, Tarnowo Podgórne
tel. 616 770 600
swadzim@perfectoptic.pl

Auchan Bydgoszcz
ul. Mariana Rejewskiego 3, Bydgoszcz
tel. 525 155 923
fordon@perfectoptic.pl

Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140, Płock
tel. 24 363 55 65
plock@perfectoptic.pl

* Promocja obowiązuje w salonach Perfect Eye Optic i dotyczy zakupu markowych soczewek Rodenstock dla osób poniżej 18. roku życia. Okres objęty gwarancją wymiany soczewek trwa rok od daty zakupu. Organizatorem promocji jest Perfect Eye Optic, Autoryzowany Partner Rodenstock. Regulamin promocji dostępny w salonach Perfect Eye Optic.