Promocja PROMOCJA 2 ZA 1

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji 2 za 1

Przy zakupie markowych soczewek progresywnych lub jednoogniskowych (okulary do dali lub bliży) firmy Rodenstock możesz otrzymać drugą parę soczewek okularowych, tej samej jakości, gratis.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup dwóch opraw okularowych i jednej pary soczewek okularowych.

Przykłady:

Kupując okulary progresywne przeciwsłoneczne, drugą parę soczewek progresywnych bezbarwnych otrzymasz gratis!

lub

Kupując okulary progresywne bezbarwne, drugą parę soczewek do pracy przy komputerze otrzymasz gratis!

lub

Kupując okulary jednoogniskowe dla siebie, drugą parę soczewek z antyrefleksem w podstawowym indeksie dla bliskiej osoby otrzymasz gratis!

lub wiele innych możliwości!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Przyjdź do wybranego salonu Perfect Eye Optic.
  2. Wybierz 2 pary okularów korekcyjnych, a parę soczewek otrzymasz w prezencie.
  3. Ciesz się dwiema parami okularów!

Promocją objęte są wyłącznie soczewki Rodenstock, zakupione bezpośrednio w salonach:

Galeria Podolany
ul. Strzeszyńska 63, Poznań
tel 61 670 03 75
podolany@perfectoptic.pl

Kupiec Poznański
Plac Wiosny Ludów 2, Poznań
tel. 61 670 72 00
kupiec@perfectoptic.pl

Galeria Sucholeska
ul. Obornicka 85, Suchy Las
tel. 61 652 13 14
suchylas@perfectoptic.pl

C.H. Piotr i Paweł
ul. Druskienicka 12A, Poznań
tel. 61 842 55 55
druskienicka@perfectoptic.pl

Posnania
ul. Pleszewska 1, Poznań
tel 61 646 31 71
posnania@perfectoptic.pl

Salon optyczny przy gabinecie okulistycznym
Os. Murawa 12, Poznań
tel. 606 879 042
murawa@perfectoptic.pl

Auchan Swadzim
ul. Św. Antoniego 2, Tarnowo Podgórne
tel. 616 770 600
swadzim@perfectoptic.pl

Auchan Bydgoszcz
ul. Mariana Rejewskiego 3, Bydgoszcz
tel. 525 155 923
fordon@perfectoptic.pl

Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140, Płock
tel. 24 363 55 65
plock@perfectoptic.pl

* Promocja obowiązuje w salonach Perfect Eye Optic i dotyczy zakupu dwóch par okularów wraz z markowymi soczewkami Rodenstock dla jednej osoby. Organizatorem promocji jest Perfect Eye Optic, Autoryzowany Partner Rodenstock. Regulamin promocji dostępny w salonach Perfect Eye Optic.