Promocja Letnia promocja na soczewki Mediflex

„Promocja na lato! Kup 2 opakowania miesięcznych soczewek z serii Mediflex a otrzymasz GRATIS:

W promocji biorą udział soczewki Mediflex Elite firmy CooperVision oraz inne soczewki miesięczne marki Mediflex, w tym soczewki:

  • sferyczne – do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności
  • toryczne – do korekcji astygmatyzmu
  • multifokalne – progresywne

Mediflex Elite to:

  • Nowoczesny silikonowo-hydrożelowy materiał
  • Nawilżenie bez zastosowania dodatkowych środków nawilżających
  • Elastyczny, miękki i wygodny materiał
  • Komfortowa, dobrze zwilżana i oddychająca soczewka kontaktowa

Soczewki Mediflex Elite wykorzystują technologię Aquaform®, dzięki niej soczewki zapewniają:

  • wyjątkowo długotrwały komfort
  • wysoką przepuszczalność tlenu do oka
  • czyste, białe i zdrowe oczy
  • łatwość zakładania i zdejmowania soczewek

Zapraszamy do skorzystania z promocji w naszych salonach optycznych:

 

Galeria Podolany
ul. Strzeszyńska 63, Poznań
tel 61 670 03 75
podolany@perfectoptic.pl

Kupiec Poznański
Plac Wiosny Ludów 2, Poznań
tel. 61 670 72 00
kupiec@perfectoptic.pl

Galeria Sucholeska
ul. Obornicka 85, Suchy Las
tel. 61 652 13 14
suchylas@perfectoptic.pl

C.H. Piotr i Paweł
ul. Druskienicka 12A, Poznań
tel. 61 842 55 55
druskienicka@perfectoptic.pl

Posnania
ul. Pleszewska 1, Poznań
tel 61 646 31 71
posnania@perfectoptic.pl

Salon optyczny przy gabinecie okulistycznym
Os. Murawa 12, Poznań
tel. 606 879 042
murawa@perfectoptic.pl

Auchan Swadzim
ul. Św. Antoniego 2, Tarnowo Podgórne
tel. 616 770 600
swadzim@perfectoptic.pl

Auchan Bydgoszcz
ul. Mariana Rejewskiego 3, Bydgoszcz
tel. 525 155 923
fordon@perfectoptic.pl

Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140, Płock
tel. 24 363 55 65
plock@perfectoptic.pl

* Promocja obowiązuje w salonach Perfect Eye Optic i dotyczy zakupu dwóch opakowań soczewek kontaktowych marki Mediflex. Partnerem akcji jest producent soczewek kontaktowych Mediflex firma Cooper Vision.