Promocja Klub pierwsze soczewki

ZAKUP DWA OPAKOWANIA MIESIĘCZNYCH SOCZEWEK COOPER VISION I ODBIERZ 30ZŁ* ZWROTU

 

Jak skorzystać z promocji?

  1. Przyjdź do wybranego salonu Perfect Eye Optic
  2. Kup min. 2 opakowania miesięcznych soczewek CooperVision (opakowanie 3 szt.)
  3. Zrób zdjęcie zakupionych soczewek oraz paragonu/faktury
  4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ
  5. Odbierz zwrot części pieniędzy za zakupione soczewki
  6. Skorzystaj z promocji przy kolejnym zakupie soczewek

W sumie możesz otrzymać aż 110 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej, w tym samym salonie optycznym.

Jak premiujemy kolejne zakupy?

  1. Zakup 2 pierwszych opakowań soczewek                  –>                premia 30zł

  2. Kolejne 2 opakowania soczewek                                   –>                premia 25zł

  3. Kolejne 2 opakowania soczewek                                   –>                premia 25zł

  4. Kolejne 2 opakowania soczewek                                   –>                premia 30zł

Zapraszamy do skorzystania z promocji w naszych salonach optycznych

Galeria Podolany
ul. Strzeszyńska 63, Poznań
tel 61 670 03 75
podolany@perfectoptic.pl

Kupiec Poznański
Plac Wiosny Ludów 2, Poznań
tel. 61 670 72 00
kupiec@perfectoptic.pl

Galeria Sucholeska
ul. Obornicka 85, Suchy Las
tel. 61 652 13 14
suchylas@perfectoptic.pl

Salon w Suchym Lesie (obok przychodni Eumedica)
ul. Obornicka 124A, Suchy Las
tel. 61 670 73 13
obornicka@perfectoptic.pl

C.H. Piotr i Paweł
ul. Druskienicka 12A, Poznań
tel. 61 842 55 55
druskienicka@perfectoptic.pl

Posnania
ul. Pleszewska 1, Poznań
tel 61 646 31 71
posnania@perfectoptic.pl

Salon optyczny przy gabinecie okulistycznym
Os. Murawa 12, Poznań
tel. 606 879 042
murawa@perfectoptic.pl

Auchan Swadzim
ul. Św. Antoniego 2, Tarnowo Podgórne
tel. 616 770 600
swadzim@perfectoptic.pl

Auchan Bydgoszcz
ul. Mariana Rejewskiego 3, Bydgoszcz
tel. 525 155 923
fordon@perfectoptic.pl

Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140, Płock
tel. 24 363 55 65
plock@perfectoptic.pl

WAŻNE! Pierwszy zakup musi nastąpić maksymalnie do dnia 31 grudnia 2019 r., a zgłoszenie w ciągu 14 dni od tego terminu. Warunkiem wypłaty kolejnych premii jest zgłoszenie wszystkich uprawnionych do uzyskania premii zakupów w trakcie 13 miesięcy od pierwszego zgłoszenia i nie później niż do 14 lutego 2021 r.