Okulary dla sportowców

Pełny komfort podczas uprawiania sportu tylko w profesjonalnych okularach dla sportowców

Soczewki okularowe dla sportowców zapewniają bezpieczeństwo, wyniki i przyjemność z uprawiania sportu. Okulary sportowe o zakrzywionym froncie chronią oczy i jednocześnie nie przeszkadzają podczas uprawiania sportu. Sprawdzą się w każdych warunkach (intensywny wiatr, deszcz, kurz).

Soczewki sportowe nie są przeznaczone tylko dla zawodowców. Świetnie sprawdzą się także u osób, które uprawiają sport rekreacyjnie, ponieważ można używać ich także na co dzień.

Soczewki sportowe korygują rozmaite wady wzroku, dzięki czemu wykorzystasz 100% potencjału swojego widzenia.

Odcień soczewki możemy dopasować do sportu, który uprawiasz.

Indywidualne soczewki dla sportowców

W naszych salonach zakupisz także soczewki indywidualne przeznaczone dla osób uprawiających sport. Soczewki te zapewniają ostre widzenie do samej krawędzi soczewki. Efekty zniekształcenia obrazu są minimalizowane, a obraz jest w 100% naturalny. Dzięki temu rozwiązaniu możesz żyć aktywnie bez ograniczeń związanych ze słabszą jakością widzenia podczas aktywności fizycznych. Specjalne filtry podnoszące kontrast widzenia sprawdzą się w słoneczny dzień ale także poprawiają widzenie o zmierzchu!

Soczewki progresywne dla sportowców

Potrzeba okularów do czytania nie jest już dłużej przeszkodą dla sportowców. Zastosowana technologia pozwala uzyskać świetną jakość widzenia na wszystkie odległości. Strefy zamazanego widzenia, które naturalnie występują w soczewkach progresywnych są tak ustawione aby nie przeszkadzały podczas aktywności fizycznych. Nawet mocno zakrzywione oprawy nie są przeszkodą, wręcz są pożądane do tego typu soczewek sportowych. Jeśli chcesz wykorzystywać swoje okulary sportowe w domu lub biurze nie ma żadnego problemu. Soczewki fotochromowe zabarwią się podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu i w kilka chwil staną się przezroczyste po wejściu do pomieszczenia.