Okulary dla kierowców

Jesteś kierowcą? Odczuwasz niedogodności podczas jazdy w trudnych, zmiennych warunkach pogodowych?

Każdy kierowca nie raz zetknął się z problemem odblasków pojawiających się podczas jazdy autem. Trudne warunki na drodze zdarzają się prawie każdego dnia: podczas zmierzchu, złej pogody, dużego natężenia ruchu. Problemem stanowią także oślepiające światła przejeżdżających samochodów. W słoneczny dzień świetnie sprawdzają się okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV oraz powłokami antyrefleksyjnymi lub polaryzacją. Zapewniają wysoką ostrość widzenia oraz mniejsze zmęczenie oczu.

Problem pojawia się, gdy słońce zaczyna zachodzić, robi się coraz ciemniej i jesteśmy zmuszeni do zdjęcia okularów przeciwsłonecznych. Aby pomóc kierowcom w takich sytuacjach wprowadzono specjalne soczewki okularowe, przystosowane m.in. do jazdy wieczorem i w nocy.

Soczewki dla kierowców zapewniają:
  • Znaczącą redukcję odblasków w okularach,
  • Wysoki kontrast widzenia,
  • Szerokie pole widzenia,

Dzięki tym soczewkom możesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze.

Nie tylko do jazdy

W okularach tych zyskujemy przyjemność dobrego widzenia zarówno podczas jazdy, jak i po wyjściu z auta. Można nosić je, na co dzień, robiąc zakupy, pracując czy odpoczywając. Zapewniają dobre widzenie przestrzenne, zmniejszenie uczucia zmęczenia oczu oraz redukują efekt oślepienia oczu.

 

Ze względu na swoje właściwości okulary te sprawdzają się przez cały dzień.

Podczas wizyty w salonie optycznym zapytaj personel o najnowsze soczewki okularowe przeznaczone dla kierowców.