Nasze gwarancje

6 miesięczna gwarancja satysfakcji

Jeśli w ciągu 6 miesięcy od zakupu okularów progresywnych uznasz, że nie są komfortowe wymienimy je bezpłatnie na dwie pary okularów. Gwarancją satysfakcji objęte są również soczewki fotochromowe Colormatic IQ 2. W przypadku braku adaptacji do takiego rozwiązania soczewki zostaną wymienione na nowe w wersji bezbarwnej o tych samych parametrach korekcyjnych.


 2 letnia gwarancja jakości

Przysługuje Tobie gwarancja na soczewki okularowe oraz oprawy przez 24 miesiące od daty zakupu. Jeśli zauważysz wadę w soczewkach okularowych lub oprawach zapraszamy do naszych salonów, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby rozwiązać powstały problem. 


3 letnia gwarancja jakości na najlepsze powłoki antyrefleksyjne

Soczewki z powłokami premium: Solitaire® Protect 2, Solitaire® Protect Plus 2, Solitaire® Protect Sun 2 i Solitaire Protect Balance 2, posiadają dodatkową, 12-miesięczną gwarancję, jako uzupełnienie 24-miesięcznej gwarancji jakości.


Pakiet bezpieczeństwa

Możesz ubezpieczyć swoje cenne okulary Rodenstock od zniszczenia i uszkodzenia. Pakiet Bezpieczeństwa oferujemy na wszystkie markowe okulary od Rodenstock (z markowymi soczewkami Rodenstock jednoogniskowymi i progresywnymi). W przypadku uszkodzenia zapłacisz jedynie 20%, a zaginięcia 40% ceny za identyczne nowe okulary. Zapytaj w jednym z naszych salonów o Pakiet Bezpieczeństwa Rodenstock.