Nowoczesne soczewki progresywne

Indywidualne soczewki progresywne

Najlepszą jakość widzenia zapewniają indywidualne soczewki progresywne. Podczas produkcji soczewek brane pod uwagę są taki parametry jak ustawienie oprawy na twarzy, kąt zakrzywienia oprawy czy odległość soczewki okularowej od oka. Dodatkowo najnowsze soczewki progresywne dopasowane są do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne soczewki progresywne zapewniają:

  1. Najlepsze widzenie od chwili założenia – bez okresu adaptacji do nowych okularów progresywnych
  2. Maksymalna stabilność obrazu i minimalne zniekształcenia
  3. Dobre widzenie nawet przy wchodzeniu po schodach
  4. Widzenie w 100% naturalne, bez efektu kołysania
Tak indywidualne, jak Twój styl życia.

Prowadzisz aktywny styl życia, często podróżujesz i intensywnie uprawiasz sport? A może Twoje życie codzienne to podróże połączone z pracą przy laptopie?  Soczewki progresywne są tak skonstruowane aby najwyższą ostrość wzroku w obszarach widzenia, które najczęściej wykorzystujesz w ciągu swojego dnia pracy i odpoczynku. Ciesz się zupełnie nowym spojrzeniem na życie: relaks, efektywność oraz pełnia energii.

Wybierz jeden z 4 wariantów soczewek progresywnych, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom wzrokowym.

Aktywny styl życia

Prowadzisz aktywny i dynamiczny styl życia, chodzisz na piesze wycieczki albo jeździsz na rowerze? Soczewki Active swoją wysoką stabilnością obrazu przy patrzeniu z bliskiej i średniej odległości utwierdzą Cię w przekonaniu, że dokonałeś dobrego wyboru.

 

 

Wszechstronność w każdym calu

Jesteś osobą wszechstronną i wymagającą, niezależnie od tego, co robisz: gotujesz, prowadzisz samochód, czy czytasz? Soczewki Allround z maksymalnym komfortem widzenia przy każdej odległości, będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 

 

Praca z bliska na 100%

 Dla każdego, kto potrzebuje idealnie płynnego widzenia z bliska i szczególnie ceni sobie widzenie przy odległości pośredniej. Soczewki Expert idealnie sprawdzą się w Twoim codziennym życiu, jeśli dużo podróżujesz i często pracujesz przy laptopie.

 

 

W pełni indywidualne

Wybierz dostosowany do Twoich potrzeb projekt odpowiadający Twojemu stylowi życia. Przedstaw doradcy klienta jak wygląda Twój dzień pracy i odpoczynku, a my wykonamy soczewki odpowiadające w pełni Twoim potrzebom.

 

 

Zapraszamy do jednego z naszych salonów, nasi doradcy pomogą Ci wybrać wariant najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom wzrokowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *